با فلزیاب T6، که از قدرتمندترین سیستم ها است آشنا شوید .

بعد از تولید فلزیاب T5 موفقیت های پی در پی آن و حمایت مشتریان عزیز ما را بر آن داشت که در زمینه تکنولوژی دستگاه های فلزیاب تحقیقات گسترده انجام دهیم و به نتایج عالی برسیم و توانستیم سیستم بسیار قدرتمند به نام فلزیاب T6 را کشف کنیم . فلزیاب T6 با استفاده از تراشه های جدید با قدرت بالا تولید می شود .

به همین خاطر است که فلزیاب T6 به یکی از سیستم های پیشرو ( امواج رادیویی SLF ) تبدیل شده است . از این رو این سیستم یکی از با ثبات ترین فلزیاب های موجود در جهان به شمار می رود .

t6 5 1024x683 - با فلزیاب T6 آشنا شوید .

ویژگی های مهم فلزیاب T6 : 

T6 نتیجه سال ها تحقیق و توسعه کمپانی T Finder است . که تلاش های زیادی صورت گرفته تا این دستگاه امکاناتی برای تنظیم خودکار زمین یا همان بالانس فراهم آورد . T6 یک دستگاه پالسی برای جست و جو در اعماق زمین می باشد ، که این امکان را به کاربر می دهد با انتخاب لوپ مورد نظر ، عمق کاوش خود را انتخاب کند که این کار باعث می شود تا در مصرف باتری دستگاه صرفه جویی شود . عملکرد فلزیاب T6 تحت تاثیر خاک شور و یا اغلب زمین های معدنی و تغییرات دما قرار نمی گیرد . تراشه های فلزیاب T6 این سیستم را به یک دستگاه قابل اعتماد برای تشخیص اشیاء فلزی در عمق زمین حتی در بدترین شرایط محیطی تبدیل می کند . به طور کلی فلزیاب T6 متفاوت ترین فلزیاب پالسی در جهان است که کلیه ی پارامتر های یک فلزیاب حرفه ای را یک جا دارا می باشد .

t6 3 1024x683 - با فلزیاب T6 آشنا شوید .

کیفیت ساخت فلزیاب T6

T6 یک فلزیاب حرفه ای فراتر از حال می باشد . که با کیفیت ساخت بالا و قطعات و همچنین سبک بودن کلیه قطعات ، این سیستم را نسبت به سیستم های پالس در دنیا متفاوت کرده است . یکی از مهم ترین فاکتور های فلزیاب T6 طراحی زیبا و اصولی آن است که بر زیبایی ظاهری آن می افزاید . اما کمپانی T Finder با استفاده از جنس مرغوب و با کیفیت در ساخت فلزیاب T6 قصد داشته تا اپراتور سیستم را راحت کند . بر فرض مثال وزن این سیستم از دیگر رقبای خود خیلی پایین است . در دسته ی لوپ سیستم و خود لوپ ها از فیبر کربن استفاده شده تا در عین حال سبک و حملش راحت باشد . فلزیاب T6 از یک رابط کاربری بسیار مناسب استفاده کرده است تا تمام افراد بتوانند با سیستم کار کنند و ارتباط بین سیستم و کاربر سریع تر برقرار شود .

(اقدامات لازم برای کار کردن با سیستم فلزیاب را بدانید)

عمق کاوش این دستگاه چقدر است و چند لوپ دارد ؟

فلزیاب T6 دارای 2 عدد لوپ جستجو گر و یک کویل 1*1 و یک کویل 2*2 قابل خرید می باشد . لوپ دیسک 14 اینچی برای کاوش تا عمق 2 متر مفید ، لوپ 20 اینچی برای کاوش عمق 3 متر می باشد و کویل 1*1 تاشو فلزیاب T6 جهت عمق کاوش تا 5 متر مفید می باشد . جدول عمق این دستگاه را نیز در تصویر پایین برای شما قرار دادیم . این به این خاطر است که شما قبل از خرید اطلاعاتی را در مورد سنس یک هدف در عمق های مختلف داشته باشید . جدول پایین در شرایط خاک معمولی و تنظیمات متوسط فلزیاب T6 تست گردیده است . در صورت تغییرات خاک و یا تغییرات اپراتور در منوی سیستم ممکن است عمق ، افزایش و یا کاهش داشته باشد . البته توجه داشته باشید که ابعادی که در جدول عمق نوشته ایم ، نسبت به نوع فلز متغیر است .

فلزیاب T6 بر اساس فرکانس طلا جست و جو می کند . به این منظور که هرچه فرکانس فلزات به طلا نزدیکتر باشد عمق بیشتری را سنس می کند . در جدول زیر میزان کمترین عمق و بیشترین عمق ذکر شده است . همچنین شما با کویل 2*2 بالاترین عمق و وسیع ترین پوشش را در حین کار خواهید داشت که جزء لوازم جانبی قابل خرید می باشد .

Capture1 - با فلزیاب T6 آشنا شوید .

قابلیت های مهم این سیستم :

حفره یابی

از فلزیاب T6 میتوان برای پیدا کردن حفره های باستانی که عمر تقریبی 20 سال به بالا داشته باشد استفاده کرد . برای این منظور باید پارامتر هایی که مخصوص حفره یابی هستند را به خوبی تنظیم کرد . این کار به خاطر این است که فلزیاب T6 حداکثر حساسیت را به زمین پیدا کند . بعد از تنظیم کردن سیستم ، دستگاه را بالانس کرده و شروع به کاوش می کنیم . ( حفره به فضای کاملا بسته در زمین گفته می شود که به صورت دستی محصور شده باشد ) .

تفکیک فلزات

تفکیک فلزیاب T6 به دو روش ID و BAR است . اگر مد ID را انتخاب کنیم هر گاه هدف مورد نظر در برد تفکیک قرار گیرد و عدد ID روی صفحه ظاهر می شود که برای هر فلز ID جداگانه ای را نشان می دهد . اگر مد BAR را انتخاب کنیم به دو دسته فلزات با ارزش و فلزات غیر ارزشمند تقسیم می کند . کاربر می تواند چند نوع فلز با جنس های مختلف را با دستگاه تست کند و نمودار تفکیک آنها را به خاطر بسپارد .

حذف میدان های مغناطیسی و امواج مخابراتی

برای حذف میدان های مغناطیسی و امواج مخابراتی که نبود این مد در دستگاه های دیگر باعث می شود دستگاه دچار صدا های اضافه در محیط های شهری شود . در شهر یا جایی که امواج مخابراتی مثل موبایل وجود داشته باشد . گزینه ای به نام City mode دارد که باید آن روشن کنیم . در خارج از شهر ، جایی که اطمینان از عدم سیگنال های مخابراتی داریم ، این گزینه را خاموش می کنیم .

برای دیدن نحوه کارکرد سیستم ها به اینستاگرام کاوش فلزیاب بروید .