اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب دارید حتما تا آخر این مطلب را بخوانید .

امروزه افراد بسیاری به دنبال خرید انواع دستگاه های فلزیاب میباشند که مانند دیگر کالا ها مستلزم تحقیقات دقیق قبل از خرید میباشد . چون همه ی سیستم ها مثل هم نیستند و زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند . بر فرض مثال عمق کاوش برخی از سیستم ها با توجه به ساختاری که دارند زیاد است ولی در مقابل بعضی از آن ها در عمق کم کاوش میکنند . پس قبل از خرید دانستن برخی مطالب الزامی است که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم :

5163Q4C38L - اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب دارید حتما تا آخر این مطلب را بخوانید .

قبل از خرید فلزیاب نوع سیستم خود را انتخاب کنید .

فرض کنید شما قصد خرید یک کامپیوتر دارید و همانطور که میدانید باید سیستمی را انتخاب کنید تا برای شما کارایی داشته باشد . بر فرض مثال کسی قصد بازی کردن با آن را دارد ، کسی هم قصد کار کردن با نرم افزار های سنگین را دارد . میبینید که این دو فرد باید انتخاب های متفاوتی داشته باشند تا به هدف مورد نظر خود برسند . دستگاه های فلزیاب هم دقیقا همینطور است و انواع مختلفی دارند . این سیستم ها در کل به سه دسته ی کلی شعاع زن ، اسکنر و نقطه زن تقسیم میشوند که هر کدام کارایی خود را دارد . شناخت انواع فلزیاب ها به شما کمک میکند تا انتخاب بهتری داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید . در خصوص شناخت انواع فلزیاب ها میتوانید به مطالب وبلاگ مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید . 2020 - اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب دارید حتما تا آخر این مطلب را بخوانید .

قبل از خرید دستگاه فلزیاب با افراد آگاه مشورت کنید .

اگر میخواهید بعد از خرید دستگاه فلزیاب پشیمان نشوید باید با کسانی که این سیستم ها را میشناسند مشورت کنید . چون اگر در این زمینه هیچ مطالعه ای نداشته باشید انتخاب برایتان خیلی سخت میشود . متاسفانه در امر خرید و فروش دستگاه های فلزیاب کلاهبرداران زیادی وجود دارد که دستگاه غیر اصل و به درد نخور را به جای دستگاه های اصل و اورجینال جا میزنند . و همین امر باعث دلخور شدن مشتریان میشود . لازم به ذکر است مجموعه کاوش فلزیاب با داشتن مشاوران خبره این امکان را فراهم ساخته است تا مشتریان با اطمینان کامل ابتدا سوالات خود را مطرح کنند و از مشاوران ما مشورت بگیرند تا بهترین تصمیم را اتخاذ کنند . در خصوص مشاوره در زمینه خرید دستگاه فلزیاب میتوانید با ما تماس بگیرید .

 مراقب کلاهبرداران و شیادان باشید .

همانطور که در بالا نیز اشاره شد کلاهبرداران زیادی وجود دارند که فلزیاب های غیر اصل و بدون کاربرد را به مشتری پیشنهاد میدهند . و در اغلب موارد چون مشتری هیچگونه اطلاعاتی درباره ی فلزیاب ها ندارد اینگونه پیشنهاد ها را قبول میکنند و سرمایه و وقت خودشان را نابود میکنند . بیشتر مشتریانی که به ما رجوع میکنند همگی یک ترس وحشت ناک دارند و آن هم این است که فلزیابی را خرید کنند که کارایی نداشته باشد . البته با وجود چنین کلاهبردارانی ، کسی که قصد خرید دستگاه فلزیاب را دارد ، حق دارد چنین فکر کند . ولی متاسفانه این تنها یک طرف ماجرا است و دیگر طرف ماجرا این است که بعضی از این شیادان بیش از حد بی انصاف تشریف دارند .

در بسیاری از موارد دیده شده که فرد دستگاهی به درد نخور ساخته که نمیتوان آن را فلزیاب نامید و کلا هم خرج آنچنانی هم برای او نداشته ولی همین کاردستی را به قیمت بسیار بالا میفروشد . البته راه حل های بسیاری وجود دارد تا مشتریان به دام چنین افرادی نیفتند . بر فرض مثال از کسانی خرید کنند که کار اصلی آن ها فروش دستگاه های فلزیاب باشد یا دستگاه را در حین خرید تست نمایند ، از فروشنده گارانتی بخواهند و … اگر میخواهید با دستگاه های اصل و اورجینال آشنا شوید به فروشگاه کاوش فلزیاب مراجعه نمایید . IMPACT IMAGE 07 1 1024x1024 - اگر قصد خرید دستگاه فلزیاب دارید حتما تا آخر این مطلب را بخوانید .

آموزش های لازم برای کار کردن با سیستم را یاد بگیرید .

این گونه سیستم ها نسبت به انواع مختلفی که دارند . از ساختار های متفاوتی بهره گرفته اند به همین علت کار کردن با بعضی از آن ها راحت و با بعضی دیگر دشوار میباشد . در نگاه اول به این نوع سیستم مشتری با خودش فکر میکند که کار کردن با آن راحت است اما سخت در اشتباه است . چرا که بیشتر فلزیاب ها تنظیمات زیادی دارند که اگر یکی از این تنظیمات دستگاه فلزیاب بیش از حد کم یا زیاد شود دستگاه به خوبی کار نخواهد کرد . از این رو کسی که میخواهد با دستگاه فلزیاب کار کند باید به خوبی محیط را شناسایی کند . چرا که تنظیمات همه محیط ها یکسان نیست و هر محیط با توجه به شرایط خاص خود تنظیمات مناسب خود را دارد .

بر فرض مثال محیطی که ذرات و مواد معدنی زیادی داشته باشد با محیطی که ذرات و مواد معدنی کمی دارد زمین تا آسمان فرق دارد . چرا که در بیشتر فلزیاب ها گزینه ای به نام حساسیت وجود دارد که در جهت حذف همین ذرات و مواد معدنی کاربرد دارد . در این حین اپراتور باید در محیطی که ذرات زیادی دارد حساسیت فلزیاب را کم کند . در مقابل ، آن محیطی که املاح و مواد معدنی کمی دارد حساسیت دستگاه را زیاد کند .

پس در نتیجه کسانی که قصد خرید دستگاه فلزیاب دارند باید آموزش های سیستم خریداری شده را هم یاد بگیرند . در غیر این صورت در حین کار با فلزیاب به مشکل برخورد می کنند . مجموعه ی ما تمام آموزش های لازم برای کار کردن با دستگاه ها را به مشتریان محترم آموزش میدهد . همچنین خریداران عزیز میتوانند با خرید از ما از 1 سال گارانتی و 2 سال خدمات پس از فروش بهره مند شوند . برای دیدن نحوه کارکرد سیستم ها به اینستاگرام کاوش فلزیاب بروید .